Letošní sezona v autocrossu amatérů byla vypsaná do dvou podniků a to Mezinárodní Mistrovství Moravy a Amaterské mistrovství České republiky. Pro jezdce Martina Šindelka a jeho Team ŠINDY AUTOCROSS byla tato sezona úspěšná.
S nově postaveným závodním vozem škoda Felicia do obsahu motoru 1600ccm jsme sezonu brali jako testovací, ale již první závody ukázaly, že práce mechaniků po celou zimu byla velmi kvalitní.
I když sezona byla velmi náročná, jezdila se v Čechách na Moravě i na Slovensku, přesto se jezdci Martinu Šindelkovi podařilo v soutěži Mezinárodní Mistrovství Moravy vyhrát titul vicemistra a v Amatérském mistrovství České republiky zvítězit a stát se mistrem České republiky amaterů v autocrossu cestovních vozů do obsahu motoru 1600ccm.
Chtěli bychom poděkovat Karosárně Šindelek a všem našim dosavadním sponzorům bez kterých by se náš team neobešel, mechanikům především panu Stanislavu Strouhalovi za psychickou podporu a panu Fojtíčkovi za technickou podporu a všem fanouškům, kteří nás podporovali a doprovázeli na cestách po závodech.

Děkuje ŠINDY AUTOCROSS TEAM